HABERLER
22 Nisan 2016
Rektör Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, Boğaziçi Üniversitesi’nin, Columbia Üniversitesi’nde düzenlediği “Günümüz Ortadoğusu’nu Anlamak” başlıklı panele katıldı.  Devamı »
22 Nisan 2016
Rektör Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, Columbia Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Lee Bollinger ile özel bir görüşme yaptı.
12-13 Nisan 2016
Rektör Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, Birleşmiş Milletler himayesinde, Yale Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen ‘’Kültürel Mirasın Korunması: Tehditler ve Stratejiler’’ konulu uluslararası kolokyuma katıldı.  Devamı »
30 Mart 2016
Rektör Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, Boğaziçi Üniversitesi - Borsa İstanbul ortaklığı ile kurulan Finans Teknopark A.Ş. ile İstanbul Kalkınma Ajansı arasında yapılan mali destek sözleşmesi imza ve gong törenine katıldı.  Devamı »
29 Mart 2016
Rektör Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, Boğaziçi Üniversitesi’nin kurucu rektörü Prof. Dr. Aptullah Kuran anısına her yıl gerçekleştirilen Aptullah Kuran Anma Konferansı’na katıldı.  Devamı »
19 Mart 2016
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Rektör Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu´nu kabul etti.  Devamı »
18 Mart 2016
Rektör Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Bizans Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin düzenlediği Türkiye’de Bizans Çalışmaları: Yeni Araştırmalar, Farklı Eğilimler Konferansı’nın açılışına katıldı.  Devamı »
15 Mart 2016
Robert Kolej’in kurucusu ve 1876 yılına kadar okulun müdürü olarak görev yapan eğitimci Cyrus Hamlin’in dördüncü kuşaktan torunları olan Jennifer Hamlin ve Samuel Hamlin Rektör Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu’nu ziyaret ettiler.  Devamı »
12 Mart 2016
Boğaziçi Balosu 2016, Rektör Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu’nun ev sahipliğinde Çırağan Palace Kempinski´de düzenlendi.  Devamı »
15 Şubat 2016
Rektör Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, İTÜ ve British Council iş birliği ile gerçekleştirilen “Yükseköğretimde İngilizce ve Ötesi” başlıklı sempozyuma katıldı.

İlk Sayfa « 1 2 3 4 » Son Sayfa