HABERLER
11 Şubat 2016
Rektör Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, orijinal haline sadık kalınarak baştan sona restore edilen Demir Demirgil Tiyatro Salonu’nun açılışı nedeniyle düzenlenen törene katıldı.  Devamı »
1 Şubat 2016
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Rektör Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu’nu ziyaret ettiler.  Devamı »
27-28 Ocak 2016
Rektör Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, Brüksel’de gerçekleştirilen Avrupa Üniversiteler Birliği (EUA) Yönetim Kurulu toplantısına katıldı.
28 Aralık 2015
Rektör Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Spor Kurulu tarafından düzenlenen Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödül Töreni’ne katıldı.  Devamı »
25 Aralık 2015
Rektör Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, Boğaziçi Üniversitesi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile tarafından düzenlenen Yüksek Binalarda Deprem Hasarı Belirlenmesi, Acil Yıkımlar ve Alınacak Tedbirler Projesi Çalıştayı’nın açılışına katıldı.  Devamı »
21 Aralık 2015
Rektör Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu tarafından düzenlenen Yunanistan eski Başbakanı George Papandreou’nun konuşmacı olarak yer aldığı “Daha İyi Bir Avrupa’yı Tahayyül Etmek” konulu konferansa katıldı.  Devamı »
15 Aralık 2015
Rektör Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, Birleşmiş Milletler ‘İnsani Gelişme için Çalışma’ başlıklı 2015 İnsani Gelişme Raporu lansmanına katıldı.  Devamı »
15 Aralık 2015
26. Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, Rektör Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu’nu ziyaret ettiler  Devamı »
7 Aralık 2015
Rektör Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, YÖK Başkanlığında düzenlenen Endeks ve Yabancı Diller Eğitimi konulu toplantılara katıldı.
3 Aralık 2015
Rektör Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, TÜBİTAK Bilim, Özel ve Teşvik Ödülleri törenine katıldı.

İlk Sayfa « 1 2 3 4 5 » Son Sayfa